Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in


 

Tom's prison cell - blue screen of doom

View previous topic View next topic Go down 
Author Message
Gavi
Nidan
Nidan


Male
Age : 36 Registration date : 2008-06-20 Number of posts : 30 Location : Philippines

Tom's prison cell - blue screen of doom Vide
PostSubject: Tom's prison cell - blue screen of doom   Tom's prison cell - blue screen of doom I_icon_minitimeFri Jun 27, 2008 9:45 pm

Nie zaczyna się zdania od "no więc" ale mimo to uczynię to;) No więc! To już trzeci topic tego rodzaju jaki stworzyłem w ciągu ostatnich dwóch lat. Najpierw było forum Jama, potem forum Kyarri. Widzicie, moje kochane oszołomy, zmieniłem się, i to bardzo. Stres wywołany problemami rodzinnymi sprawił, że stałem się nieco dojrzalszy, lecz mimo to pozostał we mnie gniew skierowany na ludzi tępych, kliszowych i w ogóle do kitu. Lubię atakować takie osoby na necie, gdyż nie tylko pozwala mi to na odstresowanie, ale również nie niesie ze sobą takich zagrożeń jak w prawdziwym życiu - po prawdzie to w realu jestem osobą bardzo spokojną i uprzejmą.


To forum, jak również jego administratorka wydają się być dosyć w porządku, ale mimo to stworzyłem ten topic "just in case". Możliwe że będę tu postował różne "złote myśli", confessions oraz ataki.


Tschus.
Back to top Go down

Tom's prison cell - blue screen of doom

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum: You cannot reply to topics in this forum
 :: Artists' Center :: Member's Journal -